Yemek Tarifleri Internetsiz

Android için Eğlence Uygulaması
BİLGİ
  • Lisans Ücretsiz
  • Boyut 2.4 MB
  • Version 2.0
  • Dil Türkçe
  • Firma umut
Yemek Tarifleri Internetsiz uygulamasını Android işletim sistemine sahip olan tüm tablet ve mobil cihazlarınıza kolay bir şekilde yükleyerek mükemmel bir yemek tarifleri uygulamasına sahip olabilir ve sofralarınızın en lezzetli yemeklerini bu tariflerden

Yemek Tarifleri Internetsiz uygulamasını Android işletim sistemine sahip olan tüm tablet ve mobil cihazlarınıza kolay bir şekilde yükleyerek mükemmel bir yemek tarifleri uygulamasına sahip olabilir ve sofralarınızın en lezzetli yemeklerini bu tariflerden elde edebilir, bu leziz yemekler ile hem ailenizi hem de konuklarınızı mutlu edebilirsiniz.

Artık her gün ne yemek pişireceğinizi düşünmek zorunda değilsiniz. Yemek Tarifleri Internetsiz uygulaması size bu konuda çok yardımcı olacak ve mutfaktaki en iyi rehberiniz olacak. Bu uygulama ile mükemmel lezzetleri sofranıza taşıyabileceksiniz.

Uygulama ile tatlı tarifleri, pasta tarifleri, makarna tarifleri, çorba tarifleri, salata tarifleri, diyet yemekleri tarifleri ve bebekler ve çocuklar için tarifler gibi kategorilerde 1036 yemek tarifine ulaşabilecek, gelecek olan güncellemeler ile de binlerce yemek tarifine ulaşabileceksiniz.

Çok severek kullanacağınız yemek yapma konusunda size çok yardımcı olacak olan bu mükemmel uygulamayı Android veri tabanlı olan tüm cihazlarınıza tamamen ücretsiz olarak yükleyebilirsiniz.

Daha Fazla Göster
Yemek Tarifleri Internetsiz indir